Krbová kamna

Krby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krbyKrby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krby
Typy krbů a kamen
Prodejci krbů a kamen
Reklama

Krbová kamnaKrbová kamna poslouží všude tam, kde je obtížné, nebo nemožné zabudovat klasickou krbovou vložku. Pro správnou funkci krbových kamen je zapotřebí funkční komín o průměru minimálně 150 mm. Krbová kamna lze umístit na chatu, chalupu, nebo do klasického interiéru.


Rozlišujemě několik typů kamen podle porvedení:


Celolitinová krbová kamna

Klasické karbová kamna.

Kachlová krbová kamna

Kachlová krbová kamna spojují tradiční materiály s nejmodernější technologií.

Mastková krbová kamna

Mastková krbová kamna jsou kamna, která vzniknou zabudováním krbové vložky do přírodního kamene - mastku. Mastek je znám svou schopností akumulovat a rovnoměrně distribuovat teplo do prostoru bez zbytečného vysoušení vzduchu.


Vybrané společnosti dodávající krby a krbová kamna


Elektrické krby
Ostrava
Nová dimenze v oblasti životního prostředí, účinností výhřevností, tepelného komfortu a moderního stylu. Utulné a příjemné teplo je nyní všude a pro všechny. Umístěte elektrický krb přesně tam, kde ho chcete mít. Vzezření žhavých polen v ohnivšti, které sálají příjemnou záři a teplo, navozuje naprosto dokonalou iluzi pravého ohniště.
www.b-elektro.cz
Krby a krbové vložky BeF Blansko
Kotvrdovice
Výroba a prodej celolitinových krbových vložek Blanzek, teplovodní krby, teplovzdušné krby, krbová kamna, krbové sestavy, materiály na stavby krbů, krbové příslušenství. Výběr ze 40 krbových vložek.
www.bef.cz
Perfekt Krby
Spešov
Kompletní dodávky a realizace teplovzdušných a teplovodních krbů. Prodej krbových vložek, otevřené krby, zahradní krby - návrhy a poradenství. 10-ti letá tradice, více jak 3000 realizací po celé ČR.
www.perfektkrby.cz
KRBY TURBO
Praha
Výhradní distribuce litinových vložek TURBOFONTE a ocelových vložek SUPERDELTA, patentovaný systém oplachu skla krbových vložek, projekce, výroba a stavba krbů na klíč, horkovzdušné vytápění - projekce, poradenství, instalace. Maloobchod, velkoobchod.
www.turbofonte.cz
>> další společnosti
Infobox
Partneři
(c) 2007 - 2023 Krby-Krbová-Kamna.cz | Provozovatel webu www.krby-krbova-kamna.cz

Podmínky použití a ochrana osobních údajů