Krby - vnitřní krby

Krby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krbyKrby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krby
Typy krbů a kamen
Prodejci krbů a kamen
Reklama

KrbyKrby v interiéru mohou obsahovat přímé oniště, stále častěji se však staví krby s krbovou vložkou. Důvod je zřejmý, díky uzavřenému ohniši se zvyšuje účinnost až na 80 procent. Účinnost krbu s otevřeným ohništěm se pohybuje okolo 15 procent. Uzavřené ohniště také je mnohem bezpečnější ekonomický zdroj tepla.


Při pořizování krbů můžeme využít krbové stavebnice, které obsahují komplet pro sestavení krbu. Na našem trhu je také nepřeberné množství krbových vložek různých cenových hladin a s různou kvalitou.

Při pořizování krbové vložky se zajímejte o:

  • stále čisté sklo
  • rozvod vzduchu
  • regulaci výkonu
  • materiál
  • záruku
  • účinnost spalování
  • tepelné a akumulační výměníkyVybrané společnosti dodávající krby a krbová kamna


Elektrické krby
Ostrava
Nová dimenze v oblasti životního prostředí, účinností výhřevností, tepelného komfortu a moderního stylu. Utulné a příjemné teplo je nyní všude a pro všechny. Umístěte elektrický krb přesně tam, kde ho chcete mít. Vzezření žhavých polen v ohnivšti, které sálají příjemnou záři a teplo, navozuje naprosto dokonalou iluzi pravého ohniště.
www.b-elektro.cz
Krby a krbové vložky BeF Blansko
Kotvrdovice
Výroba a prodej celolitinových krbových vložek Blanzek, teplovodní krby, teplovzdušné krby, krbová kamna, krbové sestavy, materiály na stavby krbů, krbové příslušenství. Výběr ze 40 krbových vložek.
www.bef.cz
Perfekt Krby
Spešov
Kompletní dodávky a realizace teplovzdušných a teplovodních krbů. Prodej krbových vložek, otevřené krby, zahradní krby - návrhy a poradenství. 10-ti letá tradice, více jak 3000 realizací po celé ČR.
www.perfektkrby.cz
KRBY TURBO
Praha
Výhradní distribuce litinových vložek TURBOFONTE a ocelových vložek SUPERDELTA, patentovaný systém oplachu skla krbových vložek, projekce, výroba a stavba krbů na klíč, horkovzdušné vytápění - projekce, poradenství, instalace. Maloobchod, velkoobchod.
www.turbofonte.cz
>> další společnosti
Infobox
Partneři
(c) 2007 - 2023 Krby-Krbová-Kamna.cz | Provozovatel webu www.krby-krbova-kamna.cz

Podmínky použití a ochrana osobních údajů