Prodej a montáž krbů

Krby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krbyKrby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krby
Typy krbů a kamen
Prodejci krbů a kamen
Reklama

Prodej a montáž krbůSpolečnosti dodávající krby a krbová kamna


Elektrické krby
Ostrava
Nová dimenze v oblasti životního prostředí, účinností výhřevností, tepelného komfortu a moderního stylu. Utulné a příjemné teplo je nyní všude a pro všechny. Umístěte elektrický krb přesně tam, kde ho chcete mít. Vzezření žhavých polen v ohnivšti, které sálají příjemnou záři a teplo, navozuje naprosto dokonalou iluzi pravého ohniště.
www.b-elektro.cz
KRBY HRANICE
Ostrava
Kompletní realizace stavby krbů. Projekt, konzultace, zhotovení, prodej krbových vložek, krbových kamen a příslušenství.
www.krbykamna.com
Krby a krbové vložky BeF Blansko
Kotvrdovice
Výroba a prodej celolitinových krbových vložek Blanzek, teplovodní krby, teplovzdušné krby, krbová kamna, krbové sestavy, materiály na stavby krbů, krbové příslušenství. Výběr ze 40 krbových vložek.
www.bef.cz
KRBY KOZÁK
Skalice u České Lípy
Vyrábíme krby, projektujeme sestavy včetně zaměření, nabízíme celolitinové krbové vložky české i francouzské výroby, instalace a kompletace krbů i vložek, každý krb originál za ceny výrobce, umělý kámen, horkovzdušné rozvody, zahradní krby.
www.krbykozak.cz
Krby Steko
Blansko
Výroba a prodej krbů. 3D návrhy krbů. Krby dvouplášťové, jednoplášťové- celolitinové, ocelové nebo kombinované: ocel - litina, ocel - šamot, ocel - litina - šamot. Výběr z 45 typů. Prodej přes více než 100 prodejců v ČR. Navštivte naše vzorkovny v Praze a Blansku. Volejte zdarma 800 139 259.
www.steko.cz
Hestia Krby
Plzeň
Krby a krbové obestavby z přírodních materiálů (pískovce, mramory, žuly) včetně systémů pro horkovzdušné vytápění. Realizujeme krby na přání.
www.hestia.cz
ENEKO-KRBY
Trnová
Vyrábíme a prodáváme zahradní krby, venkovní grily, udírny. Krbové stavebnice z umělého pískovce, kachlové krby.
www.krby-zahradni.cz
A-Z KRBY
Praha
Výroba a prodej krbů, krby, krbové vložky a kompletní stavby na klíč. Služby od 3D návrhu, až po konečnou realizaci na klíč. České krbové vložky VATRA. Bezplatné poradenství v oblasti topidel, podrobné plánky stavby krbu při realizaci svépomocí. Navštivte Naše provozovny v Brně, Praze, Plzni a Písku
www.krb.cz
Perfekt Krby
Spešov
Kompletní dodávky a realizace teplovzdušných a teplovodních krbů. Prodej krbových vložek, otevřené krby, zahradní krby - návrhy a poradenství. 10-ti letá tradice, více jak 3000 realizací po celé ČR.
www.perfektkrby.cz
KRBY
Brno-Řečkovice
Prodáváme krby, krbové vložky včetně příslušenství firem Hakr Company a Steko. Provádíme kompletní stavby krbů dle přání zákazníka. Stavby vícevrstvých komínů. Stavby provádíme po celé ČR.
www.krby.cx
KRBY MORAVA
Ostrava
Krby - kompletní návrhy a realizace krbů na klíč. Prodej krbových vložek, krbových kamen, pecí, a venkovních krbů. Veškerá škála obkladových materiálů, např.: mramory, žuly, pískovce, dřevěný masiv.
www.krbymorava.cz
Aldo
Blansko
Výroba a prodej - krbové vložky, krbová kamna, teplovodní krby. Krbová dvířka do stávajících krbů, obestavby krbů - realizace na klíč. Žáruvzdorné sklo do krbů, atypické krby na míru.
www.aldo-bk.cz
Norman
Veleň
Zahradní krby - výroba a prodej, doplňky a příslušenství k zahradním krbům - grilovací rošty, jehly, nářadí, zahradní krby s douzovací nástavbou.
www.norman-cz.cz
Pressbet
Mlázovice
Výroba krbových stavebnic z umělého a přírodního kamene na všechny druhy krbových vložek, krbové prvky, sloupy, balustrády, altánky, ploty, květináče, zahradní nábytek, sochy, dlažba, schody, kamenické prvky, fontány, kašny, zahradní krby a grily.
www.pressbet.cz
České krby
Praha
Návrhy krbů na míru dle přání zákazníka, prodej krbů a stavby krbů po celé ČR, teplovzdušné krby a teplovodní krby, prodej krbových vložek.
www.ceskekrby.cz
MORSO dánská krbová kamna, krbové vložky
Praha
Litinová kamna nejvyšší kvality od předního světového výrobce. Výroba již od roku 1853. Maximální účinnost při minimální spotřebě paliva, CB spalování, dlouhá doba hoření. Moderní i klasický design. Palivo dřevo, uhlí, brikety. Záruka 10 let.
www.morso.cz
KAMNA A KRBY - Josef Mlčoch
Český Krumlov
Výstavba a rekonstrukce kachlových kamen, krbů a pecí. Kamna, krby,krbové vložky, kachlová kamna, vytápění, Jotul, Turbo Fonte.Prodejmateriálů pro stavbu krbů a kachlových kamen.
www.mlcoch.cz
KRBY TURBO
Praha
Výhradní distribuce litinových vložek TURBOFONTE a ocelových vložek SUPERDELTA, patentovaný systém oplachu skla krbových vložek, projekce, výroba a stavba krbů na klíč, horkovzdušné vytápění - projekce, poradenství, instalace. Maloobchod, velkoobchod.
www.turbofonte.cz


Infobox
Partneři
(c) 2007 - 2018 Krby-Krbová-Kamna.cz | Provozovatel webu www.krby-krbova-kamna.cz