Krby - vnitřní krby

Krby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krbyKrby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krby
Typy krbů a kamen
Prodejci krbů a kamen
Reklama

KrbyKrby v interiéru mohou obsahovat přímé oniště, stále častěji se však staví krby s krbovou vložkou. Důvod je zřejmý, díky uzavřenému ohniši se zvyšuje účinnost až na 80 procent. Účinnost krbu s otevřeným ohništěm se pohybuje okolo 15 procent. Uzavřené ohniště také je mnohem bezpečnější ekonomický zdroj tepla.


Při pořizování krbů můžeme využít krbové stavebnice, které obsahují komplet pro sestavení krbu. Na našem trhu je také nepřeberné množství krbových vložek různých cenových hladin a s různou kvalitou.

Při pořizování krbové vložky se zajímejte o:

  • stále čisté sklo
  • rozvod vzduchu
  • regulaci výkonu
  • materiál
  • záruku
  • účinnost spalování
  • tepelné a akumulační výměníkyVybrané společnosti dodávající krby a krbová kamna


Romotop
Suchdol nad Odrou
Krbová kamna ROMOTOP představují to nejlepší v designu, zpracování a kvalitě použitých materiálů. Široký výběr modelů a jejich obkladových varian, vysoká účinnost a ekologie spalování je garantována více než 30 léty zkušeností. krbovákamna, krbové vložky, designové krby.
www.romotop.cz
Krby a krbové vložky BeF
Kotvrdovice
Největší výrobce krbových vložek a krbových kamen v České Republice. Výroba a prodej celolitinových krbových vložek. Při výrobě krbů a kamen je kladen důraz na kvalitní materiály a výrobní postupy, během výroby se používají nejmodernější CNC stroje. Krby jsou vyráběné z prvotřídní žáruvzdorné oceli.
www.bef.cz
Krbex
Spešov
Specializujeme se na dodávky v sortimentu krby, krbová kamna a krbové vložky včetně příslušenství. V nabídce naleznete rovněž kamna a kotle na pelety. Na našem trhu zastupujeme evropské výrobce krbových vložek, krbů a krbových kamen včetně peletových, firmy WESTFIRE, JYDEPEJSEN a M-DESIGN.
www.krbex.cz
Moderní krb
Praha
Jsme přední prodejce moderních designových krbů, kamen, plynových krbů a venkovních grilů. V naší nabídce máme řadu různých krbů od předních výrobců - designové moderní krby - luxusní designové krby
www.modernikrb.cz
>> další společnosti
Infobox
Partneři
(c) 2007 - 2024 Krby-Krbová-Kamna.cz | Provozovatel webu www.krby-krbova-kamna.cz

Podmínky použití a ochrana osobních údajů