Krbová kamna

Krby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krbyKrby a krbová kamna, krbové vložky, venkovní zahradní krby
Typy krbů a kamen
Prodejci krbů a kamen
Reklama

Krbová kamnaKrbová kamna poslouží všude tam, kde je obtížné, nebo nemožné zabudovat klasickou krbovou vložku. Pro správnou funkci krbových kamen je zapotřebí funkční komín o průměru minimálně 150 mm. Krbová kamna lze umístit na chatu, chalupu, nebo do klasického interiéru.


Rozlišujemě několik typů kamen podle porvedení:


Celolitinová krbová kamna

Klasické karbová kamna.

Kachlová krbová kamna

Kachlová krbová kamna spojují tradiční materiály s nejmodernější technologií.

Mastková krbová kamna

Mastková krbová kamna jsou kamna, která vzniknou zabudováním krbové vložky do přírodního kamene - mastku. Mastek je znám svou schopností akumulovat a rovnoměrně distribuovat teplo do prostoru bez zbytečného vysoušení vzduchu.


Vybrané společnosti dodávající krby a krbová kamna


Krbová kamna FLAMEN
Brandýs nad Labem
V nabídce najdete krby a krbová kamna FLAMEN - široká nabídka, neotřelý design, stejně tak minimalistické linie nebo po přírodní rustikální vzhled. Kvalita, funkčnost a špičkové parametry jsou pro nás vždy na prvním místě. Jsme výhradním dovozcem designových krbů Rocal do ČR a také výhradním dovozcem akumulačních mastkových kamen Norsk Kleber. Všechny produkty splňují přísné ekologické a emisní normy ECODESIGN.
www.flamen.cz
Krby a krbové vložky BeF
Kotvrdovice
Výroba a prodej celolitinových krbových vložek Blanzek, teplovodní krby, teplovzdušné krby, krbová kamna, krbové sestavy, materiály na stavby krbů, krbové příslušenství. Výběr ze 40 krbových vložek.
www.bef.cz
NunnaUuni - kamna krby
Unhošť
Zajištujeme profesionální služby a poradenství v oblasti akumulačních krbů a kamen. Jsme výhradními dovozci a prodejci akumulačních kamen a krbů od světoznámé značky Nunnauuni. Máme showroom v obci Krhová, který slouží také jako ukázkový dům s primárním vytápěním mastkovým akumulačním krbem HESTIA SOLO.
www.nunnauuni.cz
Centrum vytápění
Tábor
Centrum vytápění nabízí tepelná čerpadla, peletová kamna, krbová kamna na dřevo a pelety. Výrobky si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně. Poradíme s výběrem a zajistíme odbornou montáž a servis.
www.centrumvytapeni.cz
>> další společnosti
Infobox
Partneři
(c) 2007 - 2024 Krby-Krbová-Kamna.cz | Provozovatel webu www.krby-krbova-kamna.cz

Podmínky použití a ochrana osobních údajů